Hodowla beagle Łaciata Sfora FCI

26 lat tradycji i praktyki w pracy z beagle, tak można w krótkich słowach scharakteryzować hodowlę Łaciata Sfora.

laciata-sfora2

Witamy na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziecie  Państwo informacje na temat naszych beagle, naszej hodowli oraz szczeniąt, które mamy do zaoferowania obecnie jak i w przyszłości. Zapraszamy do oglądania zdjęć naszych psów i zachęcamy do kontaktu z nami, zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Hodujemy beagle od 1994 r i wiemy o nich wszystko. Byliśmy pionierami i propagatorami rasy beagle w Polsce wtedy kiedy były one u nas praktycznie nieznane.

Można także znaleźć nas na FACEBOOKU  https://www.facebook.com/beagle.hodowla.laciata.sfora/

Jesteśmy także na INSTAGRAMIE   https://www.instagram.com/beagle_shiba_kennel/

Mamy kanał na YOU TUBE   https://www.youtube.com/user/beaglenetpl

Prowadzimy również bloga poświęconego naszej hodowli, który jest jednocześnie uzupełnieniem tej strony.

http://beagle-hodowla.blogspot.com/

Należymy do Związku Kynologicznego w Polsce w skrócie  ZKwP – najstarszej organizacji kynologicznej działającej w naszym kraju, która powstała 1938 r.  ZKwP jako jedyny należy do największej i najbardziej liczącej się Międzynarodowej Federacji Kynologicznej w skrócie –  FCI  mającej swą siedzibę w Thuin w Belgii. Dlatego rodowody naszych psów są honorowane na całym świecie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczeniakami z naszej hodowli zapraszamy.

tel. +48 515 987 715
e-mail: beagle.net.pl@gmail.com 

Szczeniaki przekazujemy do nowych domów po ukończeniu 8 tygodni, zaszczepione, odrobaczone, oznakowane, z metryką FCI , zaopatrzone w książeczkę zdrowia oraz wyprawkę. Nowym Opiekunom naszych szczeniąt zapewniamy niezbędne informacje o ich dalszym wychowaniu. Zawsze pozostajemy do Państwa  dyspozycji dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem oraz służąc radą i pomocą.

Cena beagle zależy od wielu czynników dlatego ceny naszych szczeniaków oraz zasady rezerwacji ustalamy po kontakcie z nami.

Zastrzegamy sobie prawo do wyboru przyszłego opiekuna maluchów

Więcej informacji na nasz temat znajdziecie Państwo w zakładce O NAS

szczeniaki-1